Про компанію
Кременчуцький Завод Причепів ЛЕВ - це виробничо-торгове підприємство з більш ніж 25-ти річним досвідом роботи, що спеціалізується на виробництві і реалізації вантажних легкових автопричепів, лафетів, причепів під генератори, причепів для човнів, причепів для перевезення катерів торгової марки «ЛЕВ» до легкових автомобілів, мікроавтобусів і міні-вантажівкам загальною вантажопідйомністю до 3,5 тонн.
На Заводі Причепів ЛЕВ налагоджені всі етапи підготовки та обробки сировини, виготовлення та збирання причепів.
Модельний ряд нараховує більше 166-ти видів причепів. Тому наші фахівці завжди готові допомогти Вам підібрати оптимальний причіп конкретно під Ваші потреби і вимоги з огляду на модель і вантажопідйомність вашого автомобіля.
Прямо зараз і завжди у нас в наявності більш ніж 1000шт причепів ЛЕВ:
 • Одновісні причепи ЛЕВ базової та вдосконаленої комплектації.
 • Двохосні причепи ЛЕВ з гальмівною системою та без гальмівної системи.
 • Човнові причепи ЛЕВ для транспортування водних скутерів, водних мотоциклів та катерів. Причепи оснащені лебідкою і елементами кріплення, мають торсіонну або ресорну підвіску, як правило - всі вони оцинковані.
 • Легкові причепи ЛЕВ з оцинкованим кузовом по техніці гальванічного покриття.
 • Двовісні і тривісні лафети - ЛЕВИЦЯ.
 • На торсіонах або ресорах з гальмівною системою для перевезення одного і двох автомобілів одночасно відповідно.
 • Причепи і лафети ЛЕВ для бджолярів.
 • Будь-який причіп ЛЕВ по вашому індивідуальному замовленню!
 • Крім стандартних моделей, які виробляються на Заводі причепів ЛЕВ, Ви можете замовити легковий причіп за індивідуальним замовленням. Наші фахівці обов'язково врахують всі вимоги, розрахують технічні параметри, узгодять з Вами кожну деталь. В результаті Ви отримаєте такий причіп, про який Ви самі і не мріяли - «з вишенькою на торті!»
  Також, виходячи з Ваших потреб, наші фахівці запропонують Вам оптимальну комплектацію Вашого причепа ЛЕВ за мінімальну вартість, яка буде відповідати технічним вимогам вашого автомобіля і умов подальшої експлуатації.
  Будучи нашим Клієнтом і Партнером, Ви обов'язково отримаєте продукцію вищої якості! На нашому виробництві дотримані всі технологічні процеси і їх порядок. Причепи Заводу ЛЕВ проходять заводські випробування з різними навантаженнями і перевантаженнями. Ми застосовуємо комплектуючі та матеріали від перевірених українських та світових постачальників: таких як МЕТІНВЕСТ (Україна) AL-KO (Німеччина), KNOTT (Німеччина).
  До кожного клієнта у нас - індивідуальний підхід. Тільки у нас доступні варіанти вибору різних модифікацій, таких як борти, тенти, ресори, колеса, осі, дишла, світлотехніка, дуги різної висоти під різні тенти, металеві заїзди, пластикові або залізні крила і інші комплектуючі / опції.
  Купуючи причіп Лев Ви отримуєте гарантію нашого виробництва на10 років з повним дотриманням договірних зобов'язань і тим самим економите і заробляєте подвійну вартість причепа. Наприклад, купуючи причіп за 15.000 грн ви економите і заробляєте 30.000 грн за 10 років. А купуючи причіп за 100.000 грн Ви економите і заробляєте 200.000 грн за 10 років. На наших сайтах Ви можете знайти докладно розписану інформацію.
 • www.tdkremin.com.ua
 • www.lev.ua
 • www.levpricep.com.ua
 • Спеціально для Вас ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці з Партнерською програмою, системою кредитування і розстрочками. До того ж, НАШІ ЦІНИ на причепи ТМ Лев - ДІЙСНО ДОСТУПНІ, адже Ви купуєте товар безпосередньо у заводу-виробника, тим самим не переплачуючи за послуги посередників, транспортування і не маєте інших торгових націнок.
  Якщо у Вас виникли питання щодо придбання та / або індивідуального виготовлення причепа ЛЕВ, зверніться будь ласка до наших фахівців. Після узгодження замовлення і його оперативного виконання, ми доставимо Ваш причіп в будь-який населений пункт України до Вас.
  Також звертаємо Вашу увагу, що Завод Причепів ЛЕВ є надійним і стабільним роботодавцем в Україні і Ми завжди знаходимося в процесі розвитку і залучаємо до роботи НАЙКРАЩИХ фахівців і співробітників різних професій.
  Ми пропонуємо комфортні умови праці для сімейних пар, чоловіків і жінок, готових до переїзду. Крім працевлаштування, зайнятості, доходу вже в готовому бізнесі ми надаємо житло (приватний будинок з ділянкою). Разом з нами ви можете реалізувати себе і розвиватися разом з нами в нашій дружній і креативній сім'ї великого підприємства ЛЕВ.